תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

ברוכים הבאים לאתר https://www.giliti.co.il/ (המכונה "האתר"), המנוהל על ידי מלדס בני אתרים.

לפני הגישה והשימוש באתר זה, אנו מבקשים ממך לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות הבאים. תנאים ומדיניות אלו מהווים הסכם בינך לבינינו, המסדיר את האחריות והזכויות שלך בעת השימוש באתר. בנוסף, הם מתארים את נוהלי הפרטיות שלנו, כולל האופן שבו אנו אוספים, משתמשים ומטפלים במידע.

בכניסה או שימוש באתר, אתה מאשר שקראת והבנת את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, ואתה מסכים להיות מחויב אליהם ללא כל תנאי או הסתייגות. הסכמתך לתנאים אלה שווה ערך לחתימה עליהם. אם אינך מסכים לתנאים ולמדיניות אלו, אנא הימנע מגישה לאתר.

יתרה מכך, אם הינך מתחת לגיל 18, שים לב כי אינך רשאי להירשם לאתר או למסור מידע אישי כלשהו באמצעותו.

לשם הפשטות, השפה הגברית המשמשת במונחים אלה מתייחסת לגברים ולנשים כאחד.

איסוף מידע

בעת שימוש בתכונות שונות באתר, ייתכן שתידרש למסור פרטים אישיים כגון שמך, מספר טלפון, כתובת ואימייל. ייתכן ותתבקשו פרטים נוספים בהתאם לסוג התוכן בו אתם מעוניינים ("מידע אישי" או "פרטים אישיים"). בהזנת פרטיך, אתה מסכים להוספה למאגר המידע שלנו. היה סמוך ובטוח, איננו אוספים מידע אישי ללא הסכמתך מרצון.

מילוי טפסים וקבלת הצעות דרך האתר הינו ללא עלות. מילוי טופס אינו יוצר התחייבויות כלשהן, ואינו מרמז על הסכמה לרכישת שירותים פיננסיים, מוצרי ביטוח או שירותים ומוצרים אחרים.

בהצטרפות לניוזלטר של האתר, אתה מסכים לקבל מאתנו מדי פעם הודעות דואר אלקטרוני בנוגע לתוכן שפורסם. ניתן לבטל את המנוי לניוזלטר בכל עת.

יתרה מזאת, בזמן שאתה משתמש באתר, מידע על הרגלי הגלישה שלך, שירותים ומוצרים שנרכשו, תחומי עניין, דפים שבהם ביקרת ומידע כללי כגון כתובת ה-IP וסוג הדפדפן שלך עשוי להיאסף באמצעות כלים כמו Google Analytics ("מידע כללי" או " מידע לא מזהה").

מסירת מידע ואפשרות איסוף נתונים אינה חובה על פי חוק, אך השימוש שלך באתר מרמז על הסכמתך לאסוף ולהשתמש במידע בהתאם לתנאים אלה ולחוקים החלים. לידיעתך, עבור שירותים מסוימים, ייתכן שלא תוכל לגשת לאתר מבלי לספק מידע מסוים.

מטרת איסוף ושימוש במידע

המידע נאסף כדי לאפשר לך גישה לשירותים ותכנים שונים המוצעים באתר, לרבות קבלת הניוזלטר שלנו.

מטרה ושימוש במידע

אנו אוספים מידע כדי לשפר, לתפעל ולקדם את האתר, כולל ניתוח התנהגויות משתמשים ודפוסי ניווט. ניתוח זה מסייע למנהלי אתרים לחדד את פריסת האתר ומתכננים לייעל את חווית המשתמש. בנוסף, הנתונים שנאספו משמשים כדי לספק הצעות, מידע ושירותים מותאמים אישית המותאמים להעדפות אישיות או לקבוצות עניין ספציפיות. ברוב המקרים, המידע נבדק בצורה סטטיסטית שאינה מזהה אישית את המשתמש.

תקשורת ישירה ושיתוף צד שלישי

אנו עשויים ליצור קשר עם משתמשים באמצעים שונים, לרבות דיוור ישיר, על מנת לספק שירותים, הצעות ותכנים, הן על ידי האתר עצמו והן בשיתוף פעולה עם שותפים. בנוסף, נתונים אישיים שסופקו על ידי משתמשים עשויים להיות משותפים עם צדדים שלישיים, לרבות חברות פיננסיות, סוכנויות ביטוח, מנחי זכויות רפואיות, גופים להחזרי מס, ארגוני תקשורת וצרכנות, סוכנויות פרסום ומרכזי שירות לקוחות. גופים אלה עשויים לפנות למשתמשים לפי שיקול דעתם אך אינם מחויבים לעשות זאת.

חובות המשתמש

המשתמשים מתחייבים להשתמש באתר אך ורק לדרישותיהם האישיות ומסכימים לספק נתונים מדויקים ועדכניים כנדרש לקבלת הצעות. על ידי מילוי טפסים רלוונטיים, המשתמשים מעניקים לאתר הסכמה לשתף את פרטיהם האישיים עם הצדדים השלישיים הנ"ל. צדדים אלה עשויים לפנות למשתמשים לפי שיקול דעתם ללא התחייבות להציע שירותים.

כל החלטה שמשתמשים מקבלים לגבי שירותים, מוצרים פיננסיים, ביטוחים או הצעות אחרות בעקבות הצעות של צד שלישי הן באחריותם בלבד. המשתמשים משחררים את החברה, האתר וצדדים שלישיים מכל תביעה הנובעת מהשימוש שלהם באתר.

העברת מידע לצדדים שלישיים

מלבד שיתוף נתונים אישיים כפי שפורטו קודם לכן, מידע אישי ייחשף לצדדים שלישיים בתרחישים הבאים:

לפי בקשת המשתמש.
למילוי הוראה משפטית או צו בית משפט.
במקרים של מחלוקות או הליכים משפטיים בין האתר למשתמש.
בקשר להעברת האחריות לתפעול האתר לגורם אחר.
אם המשתמש מעסיק את האתר לפעולות בלתי חוקיות העלולות לפגוע בתפעול האתר, במפעילו, בנכסיו או באינטרסים של האתר.
יודגש כי האתר שומר לעצמו את הזכות לשתף מידע כללי, שאינו מזהה, לפי שיקול דעתו הבלעדי.

הסכמות וזכויות המשתמש

המידע הנמסר על ידי המשתמש באתר, בין אם במהלך רישום להצעות, בקשות מידע או פניות למוצר/שירות, הינו מרצון וניתן בהסכמה מלאה. הדבר מתיישב עם חוק הגנת הפרטיות וחוק התקשורת. משתמשים יכולים לשנות את המידע האישי המאוחסן שלהם או לממש את זכויותיהם לעיין, לעדכן או למחוק נתונים על ידי יצירת קשר עם [email protected]. עם זאת, הסרת נתונים אישיים ממאגרי מידע לא תשפיע על השימוש במידע שאינו אישי, כפי שהוגדר קודם לכן.

 

עוגיות

במסגרת העיסוק בפונקציות שלו, הכוללות פעילויות כמו איסוף נתונים על אינטראקציות המשתמשים עם האתר, אימות זהויות המשתמש, שיפור נוחות המשתמש והתאמת האתר להעדפות אישיות, האתר משתמש ב"עוגיות".

Cookies הם קבצי טקסט קטנטנים המאוחסנים על ידי שרתי האתר בכונן הקשיח של המחשב דרך הדפדפן שבו נעשה שימוש. בעוד שעוגיות אינן מכילות מידע אישי מזהה, הן מקיפות מגוון של נתונים על האינטראקציות של המשתמש באתר. משתמשים יכולים לבחור לדחות או להימנע משמירת קובצי Cookie אלה על ידי שינוי הגדרות הדפדפן שלהם. שימוש בעוגיות מאפשר לאתר להציע שירות מהיר ויעיל, לאסוף נתונים סטטיסטיים על השימוש באתר ולמנוע את הצורך בהזנה חוזרת של פרטים אישיים.

פרסומות באתר וקישורים חיצוניים

מערכת האתר פועלת באופן אוטונומי, מייצרת פרסומות ותכנים. יתרה מכך, המערכת מאפשרת לצדדים שלישיים לפקח ולנהל מערכי פרסומות או תוכן ושירותים. כתוצאה מכך, משתמשים עלולים להיתקל בהצעות שירות, תוכן, קישורים ומידע מהאתר או מצדדים שלישיים. מקורם של מפרסמים חיצוניים, שעשויים להשתמש בעוגיות כדי לאסוף נתונים על משתמשים למטרות כגון ניתוח, התאמה אישית של מודעות והבנת צרכי המשתמש. פעילות כזו תואמת את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של האתרים המתאימים, מחוץ לתחום מדיניות הפרטיות של אתר זה. משתמשים יכולים לנקוט בפעולות פרטניות כדי למנוע איסוף מידע בהתאם למדיניות הפרטיות של גופים אלה, והאתר מתנער מאחריות לתכנים או לפרסומים כאמור.

סודיות

בכפוף להוראות מדיניות הפרטיות שלנו, כל תקשורת או חומר המועברים או מתפרסמים באתר, לרבות נתונים, פניות, הערות, הצעות וכו', באמצעות דואר אלקטרוני או אמצעים אחרים, מטופלים כלא קנייניים ואינם חסויים. האתר, יחד עם גורמים קשורים, עשויים להשתמש במידע או בחומרים אלו למטרות שונות, כגון העתקה, חשיפה, העברה, פרסום ושידור. יתר על כן, האתר והצדדים הקשורים רשאים לאמץ רעיונות, מושגים, ידע או טכניקות הנגזרות ממידע או חומר שסופק על ידי המשתמש.

קניין רוחני

האתר והשירותים המוצעים בו, לרבות כתובות האתר, קוד מקור, תוכן, תמונות ומאגרי מידע, וכן היבטים הקשורים לתפעול, הינם בבעלות בלעדית של מפעילת האתר או של צדדים שלישיים מורשים המחזיקים ברישיונות.

העתקה, פרסום, הפצה, שכפול, תרגום, מכירה או שיווק של מידע מהאתר, משרתי החברה וממאגרי מידע (לרבות תמונות, טקסט, סימנים מסחריים, שמות מותגים, קוד מקור, רשימות מוצרים וכו') אסורה בהחלט. איסור זה חל על שימוש באתרים אחרים, אוספים, תוכנות או כל אמצעי אחר, וכן להפצת נתונים מהאתר, משרתי החברה וממאגרי מידע למטרות מסחריות או פרטיות.

אחריות ושיפוי

השימוש באתר זה הינו לפי שיקול דעתו האישי של המשתמש. האתר, תכניו וכל החומר המוצג מסופקים "כמות שהם", ללא כל ייצוג מפורש או משתמע של טיבם, תוכנם או התאמתם לכל מטרה.

אמנם הושקעו מאמצים בהבטחת האיכות והדיוק של האתר ותכניו, אך עדיין עלולות להתרחש טעויות או אי דיוקים. המשתמשים מבינים שלא ניתן להתאים את האתר והתוכן לצרכיו של כל אדם, ובכך מוותרים על תביעות נגד האתר וגורמים קשורים הנוגעים לתכונות האתר, היכולות, המגבלות או התאמה לציפיות.

למרות זאת, מפעילת האתר והצדדים הקשורים אינם נושאים באחריות לכל צורה של נזק, לרבות אך לא רק לנזקים ישירים, עקיפים, מקריים, תוצאתיים, עונשיים או אובדן רווחים, הנובעים מגישה לאתר, שימוש או חוסר יכולת לגשת לאתר או להשתמש בו. מגבלה זו כוללת גם נזק פוטנציאלי או וירוסים המשפיעים על מערכות מחשב המשתמש או גישה לא מורשית לאתר.

המשתמשים מסכימים לשפות את החברה המפעילה של האתר בגין כל נזק שייגרם, לרבות תביעות צד שלישי, הן מקומיות והן בינלאומיות. שיפוי זה מכסה הוצאות משפטיות מלאות ותוצאות מפעולות או מחדלים של המשתמש הקשורים לשימוש באתר, לרבות אי ציות לתנאים אלה או הפרה של הוראות משפטיות, כגון הפרות של זכויות קניין רוחני.

חוק וסמכות שיפוט

השימוש באתר ותנאי השימוש הקשורים בו יהיו כפופים לדיני [שיפוט] ללא התחשבות בעקרונות ניגוד החוק שלו. כל מחלוקת הנובעת או בקשר עם השימוש באתר תהיה כפופה בלעדית לסמכות השיפוט של בתי המשפט של [שיפוט].

שינויים בתנאי השימוש

מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות או לתקן תנאי שימוש אלה בכל עת וללא הודעה מוקדמת. המשתמשים אחראים לעיין בתנאים אלה מעת לעת כדי להישאר מעודכנים בכל שינוי. המשך השימוש באתר לאחר שינויים מהווה הסכמה לתנאים המעודכנים.

פרטי התקשרות

אם יש לך שאלות, הערות או חששות לגבי תנאי שימוש אלה או מדיניות הפרטיות, תוכל לפנות אלינו בכתובת [email protected].

הוראות סופיות

תנאי שימוש אלו מהווים את ההסכם המלא בין המשתמשים למפעילת האתר בדבר השימוש באתר. אם הוראה כלשהי בתנאים אלה תיחשב כבלתי חוקית או בלתי ניתנת לאכיפה, שאר ההוראות יישארו בתוקף ובתוקף. כישלון של מפעילת האתר לאכוף כל זכות או הוראה בתנאים אלה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.

תודה שקראת והבנת את תנאי השימוש הללו. השימוש שלך באתר מעיד על הסכמתך לקיים אותם.

[fluentform type="conversational" id="5"]
דילוג לתוכן